Oficjalnie: Fran Tudor z nową umową w Rakowie Częstochowa
Pomimo wielu zagranicznych ofert, Fran Tudor postanowił przedłużyć kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku.
Chorwat pod Jasną Górę przybył w grudniu 2019 roku. Stał się kluczową postacią w zespole Marka Papszuna. Od paru tygodni Fran Tudor wzbudzał zainteresowanie m.in. Schalke 04 oraz Werderu Brema. Do naszej ekstraklasy trafił z Hajduka Split. 27-latek w rundzie jesiennej zanotował pięć asyst, a jego trafienie z Piastem Gliwice dało wygraną.
Chcę powiedzieć wszystkim kibicom, że będę dalej dawał z siebie wszystko. Dziękuje za wsparcie, które otrzymałem przez ostatnie trzy lata. Cieszę się, że podpisałem kontrakt do 2027 roku. Mam nadzieję, że nadal będę czuł od Was taką samą energię i miłość - powiedział Fran Tudor.
- Fran to dla nas bardzo ważny zawodnik, którego uniwersalność i inteligencja boiskowa pozwalają nam na różne warianty gry. Cieszymy się, że zostaje z nami na dłużej, że zdecydował się na podpisanie wieloletniego kontraktu, ponieważ pokazuje to, że idziemy w dobrym kierunku i tworzymy bardzo dobre środowisko dla rozwoju piłkarzy. Wierzymy, że kolejne udane występy Frana dadzą wiele radości kibicom i przyczynią się do realizacji naszych celów na ten sezon oraz kolejne - mówi Robert Graf, dyrektor sportowy.
Po cichu robimy swoje... 😎
✍ https://t.co/2WdFSGlMRn pic.twitter.com/xVhH6A3Ejt— Raków Częstochowa (@Rakow1921) December 22, 2022
źródło: rakow.com /
-

AktualnościRobert Lewandowski ma pięć ofert. Czeka na wybory w Barcelonie przed ostateczną decyzjąDamian Nowacki / 12 lutego 2026, 20:34
-

AktualnościRobert Lewandowski blisko MLS? Chicago Fire proponuje dwuletni kontraktDamian Nowacki / 10 lutego 2026, 15:43
-

AktualnościYorel Hato w Chelsea: Młody obrońca podpisuje długoterminowy kontraktDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 16:00
-

AktualnościDouglas Luiz bliski powrotu do Premier League - Nottingham Forest zainteresowaneDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 14:23
-

AktualnościBryan Zaragoza na wypożyczeniu w Celta VigoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 13:36
-

AktualnościLuka Jović blisko powrotu do La Ligi z OviedoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 12:32




































