Oficjalnie: FIFA zdyskwalifikowała Cibickiego. Koniec kariery?
FIFA zdyskwalifikowała Pawła Cibickiego na cztery lata.
O problemach wychowanka Malmo wiadomo od kilku miesięcy. W poniedziałek oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Cibicki otrzymał dyskwalifikację na cztery lata. Miał uczestniczyć w zaplanowanej akcji w 2019 r., gdzie znajomi zawodnika postawili zakład bukmacherski z 27 różnych kont na żółtą kartkę Cibickiego. W zamian miał otrzymać 120 tysięcy złotych.
Zimą 2020 roku Cibicki związał się z Pogonią Szczecin. Szwedzki piłkarz z polskimi korzeniami nie pograł zbyt długo w PKO Ekstraklasie. Biorąc pod uwagę, że zawodnik ma 28 lat to raczej można mówić o jego końcu kariery.
Dziennik "Aftonbladet" twierdzi, że jest to zasłużona kara, chociaż w zawieszeniu. "Piłkarz, uzależniony od hazardu, już i tak został surowo ukarany przez SvFF praktycznym końcem kariery. Społeczeństwo nic by nie zyskało na karze bezwarunkowego więzienia" - skomentowano.
Źródło: PAP
-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02












































