West Ham United

Patrice Evra, pozostający na bezrobociu od listopada 2017 roku, znalazł nowy klub. Zawodnik wrócił do Premier League.

Francuski lewy obrońca został zwolniony z Olympique Marsylia po incydencie z jego udziałem, a mianowicie uderzeniu kibica w listopadzie. Do dnia dzisiejszego pozostawał na bezrobociu, ale cały ten czas wolny nie został przez niego zmarnowany. Evra ciężko trenował indywidualnie, aby nie stracić formy, a przy okazji świetnie się bawił.

Sympatyczny Francuz został dzisiaj zakontraktowany przez występujący w angielskiej Premier League West Ham United. Patrice Evra będzie występował z numerem 27 na koszulce, a jego umowa obowiązuje do końca obecnego sezonu.

Znany z afirmacji wszystkiego dookoła obrońca oraz ze swojego “I love this game!” nie kryje radości, że dołączył do ekipy prowadzonej przez Davida Moyesa i optymistycznie patrzy w przyszłość.

Kiedy masz uzgodnić umowę i pieniądze nie są problemem, to sporządzenie jej może trwać zaledwie 5 minut. Główną rzeczą dla mnie było dołączenie do West Hamu i pomoc kolegom z drużyny w odniesieniu tylu zwycięstw, ile będziemy zdołać odnieść. To była najszybsza rzecz, jaką zrobiłem w życiu – powiedział Evra.

Dla Patrice’a Evry jest to powrót do Anglii, bowiem w latach 2006 – 2014 reprezentował Manchester United. Także szkoleniowiec West Hamu, David Moyes, nie jest mu obcy – spotkał się z nim już wcześniej grając dla Czerwonych Diabłów.

Jestem po prostu szczęśliwy, że mogę tu być. To jest naprawdę proste. Nie wiecie, jak jestem szczęśliwy. Budząc sie tego poranka, świadomość, że idę na trening z nowymi kolegami z drużyny, sprawiła pojawienie się uśmiechu na mojej twarzy. Jestem naprawdę szczęśliwy z bycia Młotem, z powrotu do Premier League i “I love this game” – dodał Francuz.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.