Oficjalnie: Eriksen odchodzi z Interu
Christian Eriksen nie zagra już dla Interu Mediolan.
Od kilku tygodni doniesienia medialne sugerowały, że Duńczyk rozstanie się z włoskim klubem. Oficjalnie potwierdzono to w piątek.
Jest to efekt wydarzeń z EURO 2020. Podczas meczu Dania - Finlandia Eriksen padł na murawę. Doszło do zatrzymania akcji serca i konieczna była reanimacja. Na szczęście szybka reakcja służb medycznych spowodowała, że udało się uratować pomocnika. Konieczne było jednak wszczepienie kardiowertera-defibrylatora. Z takim sprzętem Eriksen nie może kontynuować w Serie A.
🖤💙 | CHRIS
PER SEMPRE NERAZZURRO. IN BOCCA AL LUPO, @ChrisEriksen8 !
I gol e le vittorie, l'abbraccio dei tifosi fuori da San Siro nel celebrare lo Scudetto: tutto resterà sempre fissato nel segno del nerazzurro. pic.twitter.com/sgJQPJtsfo
— Inter ⭐⭐ (@Inter) December 17, 2021
Tym samym blisko dwa lata trwał związek Eriksena z Interem. Przeszedł tam w styczniu 2020 roku z Tottenhamu Hotspur za 27 milionów euro. Zdołał dołożyć cegiełkę do zdobycia tytułu mistrza Włoch. Teraz stał się wolnym zawodnikiem i walczy o powrót do pełnej sprawności.
-

AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-


AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-


AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16
-


AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-

AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-

AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58
































