

Oficjalnie: Eduardo opuścił Legię Warszawa
Były reprezentant Chorwacji odszedł z Legii Warszawa po zaledwie dwunastu miesiącach pobytu w stolicy naszego kraju.
-Były reprezentant Chorwacji Eduardo da Silva po 31 grudnia 2018 r. przestanie być zawodnikiem Legii Warszawa. Klub dziękuje doświadczonemu napastnikowi za zaangażowanie i profesjonalną postawę" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.
Brazylijczyk z chorwackim paszportem pomimo wielkich starań nie zdobył dla "Wojskowych" żadnego gola. Eduardo dla Legii rozegrał czternaście meczów (11 w ekstraklasie, dwa w Pucharze Polski i jeden w eliminacjach Ligi Europy).
Eduardo, dziękujemy i życzymy powodzenia. https://t.co/bx3Jxn32xp
— Legia Warszawa (@LegiaWarszawa) December 27, 2018
-
AktualnościKontuzje Yeremi Pino i Nico Williamsa po meczu Hiszpania - Urugwaj. Obaj mają szansę ponownie zagrać na MŚ 2026Nowacki / 28 czerwca 2026, 17:31
-


AktualnościPhilipp Lahm żąda zmian w reprezentacji Niemiec: "Kimmich do środka pola"Nowacki / 28 czerwca 2026, 17:26
-


AktualnościFernando Muslera przeprasza Urugwaj po porażce z Hiszpanią i odpadnięciu z MŚ 2026Nowacki / 28 czerwca 2026, 17:07
-


AktualnościJordania - Argentyna oceny zawodników po spotkaniu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:57
-

AktualnościAlgieria - Austria oceny piłkarzy po meczu (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:54
-

AktualnościStatystyki z meczu Jordania - Argentyna. Pełna analiza spotkania (28.06.2026)Nowacki / 28 czerwca 2026, 6:52





































