Oficjalnie: Dawid Kroczek na dłużej w Cracovii

Cracovia (X)

Dawid Kroczek przedłużył kontrakt z Cracovią! Nowa umowa trenera obowiązuje do 30 czerwca 2025 z opcją przedłużenia o kolejny rok. 

35-latek objął drużynę “Pasów” 5 kwietnia 2024 roku i zapewnił Cracovii utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. W sześciu spotkaniach jego bilans to trzy zwycięstwa, remis i dwie porażki. Bardzo ważne było zwycięstwo 2:0 z Rakowem w ostatniej kolejce, które zapewniło Cracovii pozostanie w elicie. Kroczek nie prowadził wcześniej zespołu na tym poziomie, ale poradził sobie z postawionym przed nim zadaniem. W ostatniej serii gier już spokojna Cracovia zagra na wyjeździe z Ruchem Chorzów.

Jeszcze przed zakończeniem sezonu zdecydowano o podpisaniu nowego kontraktu z trenerem do czerwca 2025 roku, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Tak tą decyzję komentuje prezes Cracovii, Mateusz Dróżdż.

– Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia, mimo, że trener miał też oferty z innych klubów. Decyzja ta była poparta analizą i uznaliśmy to za najlepsze rozwiązanie. Życzę mu powodzenia! – powiedział.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.