Oficjalnie: Cracovia pozyskała Kamila Ogorzałego

cracovia.pl

Kolejnym pasiastym transferem tego lata został młody, 20-letni pomocnik z Nowego Sącza. Kamil Ogorzały wiąże się z Cracovią umową na okres czterech lat.

Urodzony w 2000 roku gracz od najmłodszych lat reprezentował barwy zespołu z rodzinnego miasta. W Sandecji przeszedł drogę od zespołów juniorskich, przez drużynę rezerw, aż po pierwszy skład seniorów.

Od momentu debiutu na boiskach Fortuna I Ligi, na których aktualnie występuje Sandecja Nowy Sącz, Kamil Ogorzały stopniowo zwiększał swój udział w grze zespołu. Za młodym pomocnikiem trzy sezony w drużynie seniorów – w tym kończące się rozgrywki 2020/21, szczególnie dla niego udane.

Wraz z ich początkiem Ogorzały na stałe zagościł w pierwszym składzie Sandecji, rozgrywając 31 spotkań w 33 dotychczas rozegranych kolejkach. 26-krotnie rozpoczynał mecz w wyjściowej jedenastce, przebywając na boisku łącznie przez ponad 2100 minut. Trzykrotnie trafił do siatki, notując też dwie asysty. Pojawił się na boisku również w meczu pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski, po którym Sandecja pożegnała się z rozgrywkami, odpadając z późniejszym triumfatorem – Rakowem Częstochowa.

źródło: cracovia.pl / Informacja Prasowa


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *