Oficjalnie: Bertrand Traore trafił do Aston Villi
25-letni Bertrand Traore dołączył do Aston Villi. Napastnik rodem z Burkina Faso został pozyskany z Olympique Lyon za 17 milionów funtów plus dodatkowo 2 mln bonusów.
- Cieszymy się, że Bertrand zdecydował się przyjechać do Villi. To piłkarz z ogromnym talentem, który zdecydowanie zwiększy nasze możliwości ataku - powiedział menedżer drużyny, Dean Smith. W przeszłości występował w Chelsea FC, lecz nie był wstanie wywalczyć miejsca w składzie. Był również piłkarzem Vitesse Arnhem i Ajaksu Amsterdam, a przez ostatnie sezony występował w Lyonie, gdzie rozegrał ponad 100 meczów w Ligue 1 i Lidze Mistrzów.
- Nie mogę się doczekać powrotu do Anglii. Zawsze marzyłem, by znowu grać w Premier League. Musiałem podążyć własną drogą i zdobyć więcej doświadczenia - przyznał Traore. - Myślę, że to właściwy dla mnie czas. Rozmawiałem z menadżerem, również z dyrektorem sportowym i kilkoma zawodnikami, z którymi grałem i skłonili mnie, żeby tutaj trafić - podkreśla.
"I want to play, I want to win." 👌
Watch the first interview with Bertrand Traoré on VillaTV or the Villa app now! 🟣#TraoréAnnounced
— Aston Villa (@AVFCOfficial) September 19, 2020
-

AktualnościRobert Lewandowski ma pięć ofert. Czeka na wybory w Barcelonie przed ostateczną decyzjąDamian Nowacki / 12 lutego 2026, 20:34
-

AktualnościRobert Lewandowski blisko MLS? Chicago Fire proponuje dwuletni kontraktDamian Nowacki / 10 lutego 2026, 15:43
-

AktualnościYorel Hato w Chelsea: Młody obrońca podpisuje długoterminowy kontraktDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 16:00
-

AktualnościDouglas Luiz bliski powrotu do Premier League - Nottingham Forest zainteresowaneDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 14:23
-

AktualnościBryan Zaragoza na wypożyczeniu w Celta VigoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 13:36
-

AktualnościLuka Jović blisko powrotu do La Ligi z OviedoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 12:32




































