Oficjalnie: Athanasios Scheidt w Radomiaku

radomiak.pl

Amerykański pomocnik z greckim paszportem Athanasios Scheidt został nowym piłkarzem pierwszoligowego Radomiaka Radom.

Władze Radomiaka Radom sfinalizowały już trzynasty transfer podczas letniego okienka transferowego. Wcześniej do pierwszoligowca dołączyli Mateusz Kochalski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Wiech, Mateusz Radecki, Damian Gąska, Milan Kvocera, Dominik Stępień, Miłosz Kozak, Alain Richard Ebwelle, Karol Angielski, Karol Podliński i Morimakan Diane. Tym razem szeregi zielono-białych zasilił Athanasios Scheidt.

22-letni Amerykanin z greckim paszportem jest nominalnym środkowym pomocnikiem. Do zespołu Radomiaka dołączył na zasadzie wolnego transferu po tym, jak na początku lipca wygasł jego kontrakt z portugalskim Leixoes SC. Scheidt po przejściu obligatoryjnych testów medycznych parafował roczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Cieszę się z podpisania kontraktu z Radomiakiem. Jestem pewny, że osiągniemy wspólnie z drużyną postawione przed nami cele. Pozdrawiam wszystkich kibiców Zielonych – powiedział po podpisaniu kontraktu nowy pomocnik Radomiaka.

22-latek w swojej karierze przybierał jeszcze trykoty amerykańskiego Players Academy, niemieckiego Nordwest i argentyńskiego Club Atletico San Martin.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.