Oficjalnie: Andoni Iraola z nową umową. Świetlana przyszłość dla Bournemouth?

AFC Bournemouth

Zdjęcie: afcb.co.uk

Bournemouth za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformowało o przedłużeniu umowy z pierwszym trenerem, Andonim Iraolą.

Przed obecną kampanią Andoni Iraola zdecydował się przyjąć ofertę Bournemouth i zostać tym samym pierwszym szkoleniowcem seniorów. Wówczas podpisał dwuletnią umowę. Współpraca z hiszpańskich szkoleniowcem była na tyle owocna dla włodarzy, że postanowili zaproponować mu nowy kontrakt. Na jego mocy pobyt 41-latka na Vitality Stadium przedłuży się co najmniej do końca kampanii 2025/26.

– Jestem bardzo szczęśliwy z podpisania kontraktu. Dla mnie jest to kwestia odnowienia zaufania z obu stron. Mamy dobre doświadczenia z naszego pierwszego wspólnego sezonu w Premier League i cieszę się, że obie strony chcą kontynuować tę relację – mówił Iraola w rozmowie z mediami klubowymi.

Bournemouth zajmuje obecnie wysoką, 11. lokatę w rozgrywkach Premier League. Raczej ta pozycja nie ulegnie zmianie, ponieważ piłkarzom popularnych Wisienek został jeden mecz do rozegrania zanim skończy się sezon.



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.