Oficjalnie: Aleks Ławniczak na dłużej w Warcie Poznań

wartapoznan.pl

21-letni Aleks Ławniczak podpisał kontrakt z Wartą Poznań do końca sezonu 2021/22 z opcją przedłużenia o następne dwanaście miesięcy.

Bardzo się cieszę, że Klub mi zaufał. Ma to dla mnie dużą wartość i zdecydowanie motywuje mnie do jeszcze cięższej pracy.  Mam nadzieje dać z siebie wszystko na boisku i przyczynić się do jeszcze lepszej gry Warty Poznań – powiedział defensor.

Młody obrońca jest związany z klubem z Drogi Dębińskiej od blisko 10 lat, czyli od momentu, gdy w 2011 roku, jako 12-latek trafił tu z KS 1920 Mosina. Od tego momentu reprezentuje barwy „Zielonych” – najpierw w zespołach juniorskich, a po powrocie z rocznego wypożyczenia do Miedzi II Legnica w 2019 roku – w pierwszym zespole Warty Poznań.

Cieszymy się, że przedłużyliśmy umowę z Aleksem Ławniczakiem. To wychowanek Warty Poznań i bardzo ważna postać w zespole zarówno w całym poprzednim sezonie, jak również od początku obecnego sezonu – mówi dyrektor sportowy, Robert Graf. – Aleks jest młodym zawodnikiem i podstawowym młodzieżowcem w kadrze. Na rynku było spore zainteresowanie jego osobą, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni z tego, że zdecydował się kontynuować swoją karierę w Warcie Poznań i tu dalej rozwijać się piłkarsko. Wspólnie uznaliśmy, że Klub jest obecnie najlepszym miejscem dla niego. Podpisanie tego kontraktu ma dla nas dużą wartość – dodał.

źródło: wartapoznan.pl / własne


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.