Oferta Spurs za Keitę Baldé!

Getty Images

Tottenham przez większą część lata był pasywny w kwestii transferów czekając na to, jak będzie przebiegać sytuacja na rynku. W ostatnich dniach działacze zintensyfikowali swoje działania. Do Londynu przeniósł się już Davinson Sánchez, a lada dzień może dojść do kolejnych dwóch transferów.

Na celowniku Kogutów od pewnego czasu znajduje się piłkarz PSG Serge Aurier. Prawy obrońca z Wybrzeża Kości Słoniowej ma być już po słowie z działaczami Tottenhamu, oba kluby także doszły do porozumienia, zaś kwestią sporną pozostaje tylko odwieszenie prawnego zakazu wstępu piłkarza na Wyspy Brytyjskie.

To jednak nie koniec działań na rynku. Mauricio Pochettino chce wykorzystać niezdecydowanie władz Milanu oraz Juventusu w sprawie Keity Baldé i ściągnąć skrzydłowego do siebie. Działacze Lazio nie są zbyt przychylnie nastawieni do wzmacniania ligowych rywali i bardziej zadowoleni byliby ze sprzedaży poza Serie A, co ustawia Tottenham w lepszej pozycji wyjściowej. Działacze angielskiego klubu są w stanie wyłożyć za 22-latka ok. 30 mln euro, czyli kwotę, która zadowala prezydenta klubu ze stolicy Włoch.

Teraz piłeczka leży po stronie argentyńskiego menedżera, który spróbuje nakłonić urodzonego w Hiszpanii Senegalczyka do przenosin do Premier League. W talii Poche z pewnością jest gra o najwyższe cele w Anglii, a także Liga Mistrzów, w której Koguty znów będą brały udział.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi