

Odważne słowa Konoplianki
Jewhen Konoplianka zdecydował się na odważne wyznanie. Ukrainiec zdradził powód swojej decyzji o przenosinach do Primera Division.
Pomocnik, który w letnim okienku transferowym podpisał umowę z Sevillą twierdzi, że liga hiszpańska jest zdecydowanie lepsza od angielskiej. Zawodnik uważa, że występowanie w Premier League wiąże się z siłowym stylem gry.
- Tu, w Hiszpanii, piłka jest bardziej techniczna. Jest najlepsza. Nie żałuję, że przyszedłem do Hiszpanii. Nie miałem zbyt wielu ofert. Kilka pochodziło z Premier League, z Hiszpanii były to Sevilla i Atletico, ale uważam, że Sevilla jest dla mnie odpowiednim miejscem. Gdybym był wysoki na 2,5 metra i nie wiedział, jak operować piłką, tobym poszedł do Anglii.
Autor: Joanna Foltynowicz, źródło: theguardian.com
-
AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na mecz Urugwaj - Hiszpania (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 1:09
-


AktualnościZnamy podstawowe składy na spotkanie Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 1:06
-


AktualnościNorwegia - Francja oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (26.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 0:03
-


AktualnościSenegal - Irak oceny dla piłkarzy po spotkaniu (26.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 0:01
-

AktualnościStatystyki meczowe Senegal - Irak. Pełna analiza spotkania (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 23:50
-

AktualnościNorwegia - Francja statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 23:48





































