Odmienne wersje zdarzeń Lewandowskiego i Salihamidzicia. “Kto kłamie”?

Lewandowski

fcbayern,com


Dalsze losy Roberta Lewandowskiego są aktualnie najgorętszym tematem w niemieckich mediach. Zagadką pozostaje czy Polak w ogóle otrzymał ofertę z Bayernu. Obie strony mają bowiem na ten temat odmienne zdanie. “Kto kłamie?” – zastanawia się “Bild.

Klamka ws. odejścia Roberta Lewandowskiego z Bayernu już zapadła. Polak na pewno opuści drużynę mistrza Niemiec. Nie jest jednak pewnym czy stanie się to już tego lata. Wiele osób decyzyjnych w niemieckim klubie oczekuje, że “Lewy” wypełni kontrakt do końca. W tym Oliver Kahn czy Hasan Salihamidzić.

“Bild” zwrócił jednak swoją uwagę na pewną niezgodność pomiędzy właśnie Salihamidziciem a Lewandowskim. Napastnik utrzymuje, iż żadnej oferty przedłużenia nie dostał, a dyrektor sportowy Bayernu wręcz przeciwnie. Salihamidzić twierdzi, że Lewandowski ofertę po prostu odrzucił. Niemiecki portal przywołał wypowiedź Bośniaka.

– Rozmawiałem z Lewandowskim. W trakcie rozmowy poinformował mnie, że nie chce przyjąć naszej oferty przedłużenia kontraktu i chciałby opuścić klub. – mówił Salihamidzić.

To jasno zaprzecza słowom kapitana naszej reprezentacji. Wobec tego “Bild” pyta – Była oferta czy jej nie było?

– Jedno jest jasne: odejście Lewandowskiego tego lata nie jest wykluczone. Barcelona jest gotowa zapłacić 35-40 milionów euro. – zakończono

Na rozstrzygnięcie całej sagi z udziałem Lewandowskiego najprawdopodobniej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W Bayernie muszą zadecydować – dać odejść swojej gwieździe i zarobić czy zatrzymać ją tak długo, jak się tylko da?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.