Obsada sędziowska Ekstraklasy, I i II ligi

Ogłoszona została obsada sędziowska na 29. kolejkę Ekstraklasy oraz 24. kolejki I i II ligi.

29. kolejka Ekstraklasy:
1 kwietnia (piątek):

Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin, godz. 18:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).
Lech Poznań – Śląsk Wrocław, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

2 kwietnia (sobota):

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Korona Kielce, godz. 15:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Cracovia – Górnik Łęczna, godz. 18:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, godz. 20:30, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

3 kwietnia (niedziela):

Zagłębie Lubin – Piast Gliwice, godz. 15:30, sędzia: Hiroyuki Kimura (Japonia).
Ruch Chorzów – Wisła Kraków, godz. 18:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa) (na zdj.).

4 kwietnia (poniedziałek):

Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

24. kolejka I ligi:

1 kwietnia (piątek):

Arka Gdynia – Pogoń Siedlce, godz. 18:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz, godz. 18:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica, godz. 19:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

2 kwietnia (sobota):

Wisła Płock – Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Wigry Suwałki – MKS Kluczbork, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Chrobry Głogów – Rozwój Katowice, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).

3 kwietnia (niedziela):

GKS Katowice – GKS Bełchatów, godz. 12:45, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).

24. kolejka II ligi:

1 kwietnia (piątek):

ROW 1964 Rybnik – Puszcza Niepołomice, godz. 18:30, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).

2 kwietnia (sobota):

Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo, godz. 15:00, sędzia: Michał Zając (Sosnowiec).
Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa, godz. 16:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Polonia Bytom – Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
GKS Tychy – Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Wisła Puławy – Błękitni Stargard Szczeciński, godz. 18:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Stal Mielec – Gryf Wejherowo, godz. 18:00, sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa).

3 kwietnia (niedziela):

Radomiak Radom – Kotwica Kołobrzeg, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

źródło: 90minut.pl/PZPN


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.