Ludovic Obraniak

Reprezentant Polski Ludovic Obraniak strzelił bramkę dla Caykur Rizespor w meczu 25. kolejki ligi tureckiej. Wypożyczony z Werderu Brema pomocnik wpisał się na listę strzelców w 29 minucie w meczu z Erciyessporem

Reprezentacyjny ofensywny pomocnik wypożyczony w styczniu z Werderu Brema, strzelił od debiutu w Turcji dwie bramki. Pierwsze trafienie Obraniak zaliczył w wygranym meczu z Genclerbirligi Ankara wygrany przez Caykur 2-0 a drugą bramkę strzelił z karnego w 29 minucie w wygranym meczu z Erciyessporem w sobotnim meczu 25. kolejki ligi tureckiej. Caykur Rizespor z 28 punktami zajmuje 13. miejsce prowadzi Besiktas Stambuł z dorobkiem 54 punktów.

fot: epilka.pl