

Nowy napastnik w Koronie Kielce
31-letni Zlatko Janjić został czwartym nabytkiem Korony Kielce w zimowym oknie transferowym. Bośniacki napastnik w rundzie jesiennej pozostawał bez barw klubowych.
Korona Kielce po 21. kolejkach zajmuje siódmą lokatę z dorobkiem 31 punktów. W pierwszym starciu ligowym w 2018 roku podopieczni Gino Lettieriego zmierzą się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.
Witamy nowego napastnika Korony Kielce! Przedstawiamy Zlatko Janjicia, który ostatnio grał MSV Duisburg. W swojej karierze Bośniak z niemieckim paszportem grał też w Bundeslidze w barwach Arminii Bielefeld. https://t.co/z0A11ZaHOJ
— Korona Kielce (@Korona_Kielce) 7 lutego 2018
-
Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań





Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem





Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok





Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem





Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy





Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02









































