Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Napastnik Filip Piszczek na zasadzie transferu definitywnego przeszedł z Sandecji Nowy Sącz do Cracovii. 23-latek podpisał z “Pasami” czteroletni kontrakt.

Sandecja Nowy Sącz zajęła ostatnie miejsce w Lotto Ekstraklasie, więc kilku zawodników znajdzie zatrudnienie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Filip Piszczek rozegrał 32 spotkania, w których zdobył sześć bramek. Z pewnością Filip Piszczek był wyróżniającym się zawodnikiem spadkowicza.

– Bardzo cieszę się z tego, że Cracovia zdecydowała się na transfer  z moim udziałem i że trafiłem do najstarszego klubu sportowego w Polsce. Kibice Sandecji i Cracovii żyją w przyjaźni i co więcej, można powiedzieć, że zamieniam “Pasy” na “Pasy”. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim kibicom, działaczom i pracownikom Sandecji za moje ostatnie lata. Jestem wdzięczny za to, że dano mi szansę występów w tym klubie. Życzę mojej dotychczasowej drużynie szybkiego powrotu do Ekstraklasy – mówi nowy nabytek Cracovii.

Cracovię przed nowym sezonem wzmocni również Maciej Gostomski, który ostatnie pół roku spędził poza kadrą meczową Korony Kielce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi