

Nowy kontrakt Gino Lettieriego w Koronie Kielce
Jak poinformowała oficjalna witryna Korony Kielce, Gino Lettieri podpisał nowy kontrakt, który obowiązywać będzie do końca czerwca 2020 roku.
51-letni Włoch, który posiada również niemieckie obywatelstwo do stolicy województwa świętokrzyskiego trafił w lipcu ubiegłego roku, gdy na stanowisku zastąpił Macieja Bartoszka. Gino Lettieri musiał wejść w buty trenera, który był uwielbiany w Kielcach. Początek miał dość burzliwy, ponieważ na wierzch wychodziły kolejne afery, które w porę udało się udaremnić. Jednak Gino Lettieriemu udało się przekonać zawodników do siebie. – Ta decyzja tak naprawdę zapadła już parę tygodniu temu. Chcieliśmy jednak poczekać, żeby minął szum wokół pucharów. Miałem kilka ofert także w poprzednich miesiącach. Dla mnie zawsze było jednak logiczne, że Korona Kielce to pierwszy wybór. Ten klub dał mi możliwość się wykazać - powiedział Gino Lettieri po podpisaniu kontraktu.
-
AktualnościNorwegia - Francja oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (26.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 0:03
-


AktualnościSenegal - Irak oceny dla piłkarzy po spotkaniu (26.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 0:01
-


AktualnościStatystyki meczowe Senegal - Irak. Pełna analiza spotkania (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 23:50
-


AktualnościNorwegia - Francja statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 23:48
-

AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Norwegia - Francja (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:09
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki Senegal - Irak (26.06.2026)Nowacki / 26 czerwca 2026, 20:04





































