Nowy kontrakt Dybali w drodze

Paulo Dybala wciąż nie złożył podpisu pod nowym kontraktem. Jego obecna umowa obowiązuje o czerwca 2022 roku. Dyrektor sportowy Juventusu, Fabio Paratici jest przekonany, że klub wkrótce dojdzie do porozumienia z Argentyńczykiem.

Przyszłość Dybali w dalszym ciągu nie jest znana. Wiele mówiło się o zainteresowaniu innych zespołów, lecz do tej pory nie pojawiły się żadne konkrety. Turyńczycy na pewno nie chcieliby dopuścić do sytuacji, w której Dybala rozstałby się z klubem na zasadzie wolnego transferu, więc jego kontrakt musi zostać przedłużony, aby Juventus mógł na nim ewentualnie zarobić.

Fabio Paratici jest zdania, że rozmowy w sprawie nowej umowy już trwają. Dyrektor sportowy “Starej Damy” wypowiedział się na ten temat po spotkaniu Juventusu z Crotone, które zakończyło się pewnym zwycięstwem podopiecznych Andrei Pirlo (3:0).

– Paulo wciąż ma kilka problemów. W pewnym sensie jest na huśtawce. Czasem jest lepszy, innym razem gorszy. W zeszłym tygodniu wszystko wskazywało na to, że z jego zdrowiem jest ok. Potem jednak znów poczuł bój – mówił Fabio Paratici.

– Mieliśmy już okazję rozmawiać na temat jego nowego kontraktu. Przypuszczam, że będziemy o nim mówić jeszcze przez kilka następnych dni, tygodni, a może nawet miesięcy – tłumaczył dyrektor sportowy Juventusu.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *