Nowy kontrakt Dusana Kuciaka w Lechii Gdańsk

Dusan Kuciak (Lechia Gdańsk) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

34-letni Dusan Kuciak przedłużył umowę z Lechią Gdańsk do czerwca 2022 roku. Dotychczasowy kontrakt obowiązywał do końca obecnej kampanii ligowej.

– Bardzo się cieszę z tego, że udało nam się znaleźć wspólny język i podpisać umowę. Mogę kontynuować sportową karierę w Gdańsku, gdzie naprawdę jestem szczęśliwy. Tak samo, jak moja rodzina – powiedział Słowak. Dusan Kuciak do “Biało-zielonych przybył przed sezonem 2016/2017 z angielskiego Hull City. W przeszłości reprezentował barwy m.in. Legii Warszawa, FC Vaslui, MSK Żilina czy też West Ham United.

– Chcę, żeby Lechia była drużyną sukcesu. To jest wspólny cel. Wiadomo, że mam też prywatne marzenia czy cele, ale to idzie na boczny tor, bo jestem skupiony na tym, żeby pomagać drużynie – podkreśla doświadczony golkiper. W tym sezonie Dusan Kuciak rozegrał osiem meczów, przepuścił siedem goli i dwukrotnie zachował czyste konto. Podopieczni Piotra Stokowca po dziewięciu kolejkach plasują się na szóstej lokacie z dorobkiem szesnastu “oczek”, a w sobotę zmierzą się na wyjeździe z warszawską Legią.

źródło: lechia.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi