

Nowy agent Roberta Lewandowskiego
Po ponad dziesięciu latach kończy się współpraca Roberta Lewandowskiego z Cezarym Kucharskim.
Nowym agentem napastnika Bayernu Monachium będzie Pini Zahavi. 74-latek w przeszłości nie bał się kontrowersyjnych ruchów. Izraelczyk pomagał Romanowi Abramowiczowi w przejęciu Chelsea, czy też w doprowadzeniu do skutku transferu Neymara z Barcelony do Paris Saint-Germain.
PINI ZAHAVI , jeden z największych agentów piłkarskich na świecie, będzie reprezentował interesy Roberta Lewandowskiego. - To dla mnie wielki zaszczyt i przywilej, ze będę reprezentował i dbał o karierę najlepszego napastnika świata - powiedział mi dziś rano.
— Mateusz Borek (@BorekMati) 22 lutego 2018
Zahavi aktualnie reprezentuje także interesy między innymi Javiera Mascherano, czy Carlosa Teveza. Już media spekulują, że głównym zadaniem Piniego będzie transfer Lewandowskiego z Bayernu do Realu Madryt.
Wróbelki ćwierkają, że sprawę przejścia do Realu próbuje załatwiać Pini Zahavi. A więc chodzi o niego. 75 lat, duże doświadczenie:) Ale czuję, że tu jeszcze będzie bardzo gorąco:) Na wielu frontach:) https://t.co/9Y3fW3lZHC
— Piotr Koźmiński (@UEFAComPiotrK) 21 lutego 2018
-
AktualnościPedro Porro strzelił gola i zapewnił awans Hiszpanii – 2:0 z Francją w półfinale MŚ














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 14:04
-


AktualnościFrancja z najniższym xG w historii mundiali – 0,3 w przegranej 0:2 z Hiszpanią














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 13:35
-


AktualnościMarcos Llorente odpowiada na zarzuty Francji po półfinale MŚ: „Wygraliśmy, bo byliśmy lepsi”














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 13:02
-


AktualnościAnglia - Argentyna przewidywane składy na spotkanie | 15.07.2026














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 11:10
-

AktualnościAnglia - Argentyna sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (15.07.2026)














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 9:13
-

AktualnościFrancja - Hiszpania oceny zawodników po spotkaniu (14.07.2026)














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 23:54





































