materiały prasowe Lechii Gdańsk

W sezonie 2016/2017 piłkarze Lechii Gdańsk swoje mecze rozgrywać będą w koszulkach nowego sponsora technicznego klubu – firmy New Balance. W nowych rozgrywkach Biało-Zieloni do dyspozycji będą mieli trzy komplety strojów.

Pierwszym kompletem meczowym Lechistów będzie Biało-Zielona koszulka tzw. pasiak, białe spodenki i białe getry zaś drugi komplet strojów stanowić będą zielone koszulki, zielone spodenki i zielone getry. Trzeci zestaw strojów to czerwone koszulka oraz spodenki i czerwone getry. – Stroje, w których grać będą nasi piłkarze charakteryzują się najwyższą jakością, gwarantowaną przez naszego sponsora technicznego, firmę New Balance. Tak jak w poprzednim sezonie, także w nowych rozgrywkach grać będziemy w “pasiakach”, które nasi kibice tak lubią. Liczę, że nowa wersja tej koszulki przypadnie każdemu do gustu – mówi prezes zarządu Lechii Gdańsk Adam Mandziara.

Na temat współpracy z nowym sponsorem technicznym wypowiedział się również dyrektor Lechii. – Koszulki meczowe, podobnie jak cały sprzęt, jaki mamy do dyspozycji, jest z najwyższej półki. Z tego też względu podpisaliśmy umowę z New Balance, która jest początkiem naszej długoletniej współpracy – dodaje Maciej Bałaziński, dyrektor zarządzający gdańskiego klubu.

 

źródło: materiały prasowe Lechii Gdańsk


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.