

Stal Mielec rozpoczął współpracę z… Fluminese
Beniaminek ekstraklasowego zaplecza, Stal Mielec, rozpoczął współpracę z brazylijskim Fluminese.
- ''Nasza współpraca ma się odbywać na wielu płaszczyznach: szkoleniowej, trenerskiej, czy związanej z wymianą najbardziej utalentowanych zawodników. To bardzo ciekawa propozycja, bo jak sami wiemy, piłka brazylijska jest na bardzo wysokim poziomie'' - stwierdził Zbigniew Hariasz, przedstawiciel zarządu klubu z Mielca.
Do beniaminka I ligi trafił już 22-letni Ze Lucas, który wcześniej występował w FC STK 1914 Samorin.
Rozpoczyna się współpraca Stali Mielec z Fluminense FC. Napastnik Ze Lucas z akademii Fluminense może wzmocnić Stal pic.twitter.com/wyZg85fGN0
— FKS Stal Mielec (@FksStalMielec) July 8, 2016
-
AktualnościKanada - Katar w liczbach. Statystyki ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:56
-


AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:53
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Kanada - Katar (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-


AktualnościOceny po meczu Czechy - RPA. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościStatystyki ze spotkania Czechy - RPA. Pełna analiza spotkania (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:49
-

AktualnościSzwajcaria - Bośnia i Hercegowina statystyki drużyn i zawodników po meczu (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:49





































