Niguez i Griezmann wypunktowali Eibar

Goal.com

Gracze Atletico Madryt pokonali na wyjeździe zespół Eibar 2-0 po trafieniach Saula Nigueza oraz Antoine’a Griezmanna. Dzięki temu zwycięstwu ,,Rojiblancos” wciąż mają kontakt ze ścisłą czołówką La Liga.

Na gole trzeba było poczekać do drugiej odsłony spotkania. W 54. minucie wrzutkę Filipe Luisa w pole karne rywali na bramkę zamienił Saul Niguez. Dwadzieścia minut później dwójkowa akcja Griezmann-Gameiro przyniosła ekipie gości drugie trafienie.

Dla podopiecznych Diego Simeone było to dziewiąte ligowe zwycięstwo w sezonie. Zespół Eibaru zaś nie wygrał już od czterech spotkań i tym samym spada w ligowej tabeli  na niższe lokaty.

Eibar – Atletico Madryt 0:2  (0:0)

0:1 Niguez 54′

0:2 Griezmann 74′