Niezgoda: Muszę wyzdrowieć, potem skupić się na walce o pierwszy skład

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Napastnik Legii Warszawa, Jarosław Niezgoda z końcem czerwca przeszedł operację ablacji serca i aktualnie przechodzi rehabilitację, która potrwa jeszcze około 5-7 tygodni.

23-letni Jarosław Niezgoda był najskuteczniejszym piłkarzem mistrza Polski. Wychowanek Wisły Puławy w 27 spotkaniach ligowych zdobył trzynaście bramek. U piłkarza trzy tygodnie temu stwierdzono u niego zespół Wolfa-Parkinsona-White’a (WPW). Nigdy wcześniej EKG nie wykazywało żadnych problemów. Tym razem lekarz zobaczył, że coś jest nie tak, uznał, że potrzebne są szczegółowe badania: echo serca, 24 godziny chodziłem z holterem. Diagnozowano mnie przez trzy dni, w tym czasie nikomu o tym nie mówiłem, nie chciałem martwić bliskich – powiedział w Jarosław Niezgoda w “Przeglądzie Sportowym”.

W letnim okienku transferowym nowymi Legionistami zostali napastnicy – Hiszpanie Jose Kante oraz Carlitos, który został królem strzelców Lotto Ekstraklasy i to z nimi będzie rywalizował Jarosław Niezgoda o wyjściową jedenastkę – Najpierw muszę wyzdrowieć, potem skupić się na walce o pierwszy skład. Na pewno jestem w lepszej sytuacji niż przed rokiem, kiedy musiałem udowadniać, co potrafię. Teraz wiem, że w tym zespole jest dla mnie miejsce, że na mnie czekają – kończy snajper w wywiadzie udzielonym Izie Koprowiak z “PS”.

źródło: Przegląd Sportowy / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *