Niewiadoma przyszłość Gaviego. “Nie otrzymaliśmy żadnej informacji zwrotnej”

Gavi

fcbarcelona.com


Prezydent FC Barcelony – Joan Laporta zdradził w środę, że klub nadal nie otrzymał odpowiedzi Gaviego odnośnie jego przyszłości.

Utalentowanemu pomocnikowi wygasa umowa latem 2023 roku. To powoduje, że przykuwa coraz większą uwagę na rynku transferowym. Barcelona chciałaby zatrzymać Gaviego, lecz jego przedstawiciele nie odpowiedzieli nadal na ofertę przedłużenia. To powoduje coraz większą frustrację Laporty.

Przedstawiciel piłkarza otrzymał ofertę przedłużenia umowy już długi czas temu. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnej informacji zwrotnej. Nie wiemy, czy zaakceptował nasze warunki. Wiemy jedynie, że ma odnieść się do naszej propozycji po zestawieniu jej z innymi opcjami. Określiliśmy nasze stanowisko w tej sprawie i na ten moment nic nie zostało zatwierdzone przez agenta piłkarza. Nie potrafimy go zrozumieć. Gavi to taki zawodnik, jakiego wszyscy lubimy.  Ma on 17 lat, a poza tym wspaniałą teraźniejszość oraz przyszłość w Barcelonie. Dlatego nie rozumiemy, dlaczego jego przedstawiciel przeciąga sprawę i porównuje naszą propozycję do innych.  Myślę, że w kontekście zarobkowym nasza oferta jest przesadnie przystępna. Na dodatek nie chcemy przekraczać tego poziomu, ponieważ nie chcę, aby Barcelona przekroczyła pewne normy przez tych, którzy poprzedzaliby drogę do zrujnowania klubu – wytłumaczył w wywiadzie dla L’Esportiu.

Rosnące zdenerwowanie Laporty nie może dziwić. Sytuację bacznie monitorują między innymi Bayern Monachium i Liverpool, którzy są w zdecydowanie lepszej kondycji finansowej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.