Niepewna przyszłość Samira Handanovicia – Potencjalni następcy

Samir Handanović

90minut.com

Samir Handanovic do Interu dołączył w 2012 roku. Od tego momentu stał się jedną z wiodących postaci Nerazzurri.

Nawet w najtrudniejszym okresie, Słoweniec był ostoją formacji defensywnej. W trwającym sezonie doświadczony bramkarz wystąpił niemalże we wszystkich spotkaniach będąc ważną postacią drużyny prowadzonej przez Antonio Conte.

Kapitan Interu ma na swoim koncie 32 występy w tegorocznych rozgrywkach Serie A. Oprócz tego dorzucił sześć występów w Champions League oraz cztery w Coppa Italia. Pomimo swojego wieku wciąż prezentuje się z dobrej strony, ale zdarzają mu się proste błędy, czego dowodem są ostatnie spotkania Interu z Napoli oraz Spezią.

Włoskie dzienniki Gazzetta dello Sport oraz Calciomercato informują, że drużyna występująca w Serie A znalazła dwóch potencjalnych następców, którzy w przyszłości mogliby zastąpić Handanovicia.

Pierwszym na liście włodarzy Interu jest Juan Musso obecnie reprezentujący barwy Udinese. Warto przypomnieć, że dziesięć lat temu obecny bramkarz Interu zamienił Udinese na Mediolan. Reprezentant Argentyny wyceniany jest na kwotę 20 milionów euro.

Drugim na liście jest Marco Silvestri, który stał się objawieniem w drużynie Hellasu Verony. Niesamowite występy w starciu z Juventusem oraz Milanem skłoniły większe firmy do zwrócenia uwagi na 30-latka. Z pewnością Silvestri byłby “tańszą alternatywą” niż Musso zważywszy na kontrakt z obecnym pracodawcą, który wygaśnie w 2022 roku.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *