blank
Udostępnij:

Niemcy 2-0 Węgry skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (19.06.2024)

Gospodarze turnieju wygrali 2-0 z Węgrami i zapewnili sobie awans do 1/8 turnieju, natomiast ich przeciwnicy przegrywają drugi mecz i są praktycznie bez szans na awans.

Niemcy 2-0 Węgry: Podsumowanie meczu

Nasi Zachodni sąsiedzi, tak jak można się było spodziewać przeważali w spotkaniu. Już w 22. minucie Niemcy, dzięki wywalczonej przez Gundogana piłce i podaniu jej do Musiali otworzyli wynik. Węgrzy się nie poddawali i nawet strzelili bramkę po wrzutce Szoboszlaia piłkę do siatki skierował Szallai, jednak był on na spalonym.  w pierwszej połowie Niemcy posiadali futbolówkę prawie 70 procent czasu. Na drugą część gry goście wyszli bardziej ofensywnie. Ale to Gospodarze dalej prowadzili grę i w 66. minucie po podaniu Mittelstadta jednym kontaktem Gundogan włożył piłę do bramki. Węgrzy nie odpuszczali, jednak do końca spotkania nie zdołali strzelić ani jednej bramki. Zawodnikiem spotkania dzięki asyście oraz golu został Ilkay Gundogan.

Niemcy 2-0 Węgry: Skrót meczu