Niejasna przyszłość Rüdigera. Real i PSG zacierają ręce

Rüdiger

Sky Sports

Antonio Rüdiger ostatnie kilka miesięcy w swojej karierze z pewnością zaliczy do udanych. Obrońca Chelsea wraz z przyjściem do klubu trenera Thomasa Tuchela gra bardzo regularnie.

Niemiec nie był pierwszym wyborem Franka Lamparda i często przesiadywał na ławce rezerwowych. Na początku nowego roku na stanowisku szkoleniowca “The Blues” Lamparda zastąpił Thomas Tuchel i od tamtej pory 28-latek nie może narzekać na liczbę minut spędzanych na boisku.

Były piłkarz Romy i Stuttgartu odpłaca się za zaufanie trenera, grając naprawdę bardzo dobrze. Urodzony w Berlinie defensor był kluczowym ogniwem zespołu, który wygrał w tym roku Ligę Mistrzów.

Kontrakt Rüdigera z Chelsea kończy się  już w połowie przyszłego roku i na razie nie wiadomo, czy zostanie przedłużony. Wszystko rozbija się o żądania finansowe doświadczonego zawodnika.

Gdyby nie doszło do prolongaty umowy, Rüdiger byłby na pewno łakomym kąskiem dla wielu europejskich klubów. Dziennikarz Nizaar Kinsella na łamach portalu “Goal.com” poinformował, że zainteresowanie wielokrotnym reprezentantem kraju naszych zachodnich sąsiadów przejawiają dwaj giganci – Real Madryt oraz Paris Saint-Germain.

Rüdiger do Londynu trafił w lipcu 2017 roku. Przez ten czas zdołał rozegrać dla Chelsea 155 spotkań, w których strzelił siedem bramek.

Źródło: Goal.com


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *