Nie mów hop, póki nie przeskoczysz

własne

Na zakończenie 4 serii gier w I Lidze Wigry Suwałki przed własną publicznością zremisowały 2:2 z Bytovią Bytów.

Początek meczu kapitalnie ułożył się dla gospodarzy, bo już w 7. minucie Bartłomiej Kalinowski  trafił do siatki. Na podwyższenie sympatycy drużyny z Suwałk czekali szesnaście minut, kiedy to defensywę przeciwnika oszukał Adrian Karankiewicz. Jeszcze przed ostatnim gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę gola kontaktowego zdobył Michał Jakóbowski . Na 20 minut przed zakończeniem zawodów bramkę na wagę jednego punktu zdobył Dawid Kort.

Wigry Suwałki na ten moment piastują rolę wicelidera rozgrywek, z kolei  podopieczni Tomasza Kafarskiego osadzili się na dziesiątej lokacie z dorobkiem 6 punktów.