Stomil z charakterem

własne

Stomil Olsztyn  w czwartej kolejce I Ligi na własnym stadionie pokonał 2:1 Rozwój Katowice.

Wynik meczu otworzył w 6. minucie Rafał Kujawa, który wykorzystał błąd defensywy zawodników z Katowic. Na początku drugiej odsłony żółtą kartkę obejrzał Grzegorz Lech ze Stomilu Olsztyn. W 54. minucie do wyrównania doprowadził  Rafał Tkocz. Wynik meczu na dwadzieścia minut przed końcem ustalił Łukasz Suchocki, dla którego dzisiejszy gol był premierowym w tym sezonie ligowym.

Gospodarze dzięki zwycięstwu awansowali na 7. miejsce w tabeli, z kolei ekipa prowadzona przez Marka Motykę spadła  na miejsce oznaczające baraż.