Nicolo Zaniolo nie spieszy z powrotem, Włoch chce się wzmocnić po zerwaniu więzadeł w kolanie

Nicolo Zaniolo

źródło: chiesaditotti.com

Nicolo Zaniolo powiedział, że “nie spieszy mu się z powrotem”, ale reprezentant Włoch obiecał wrócić „na czas” na Euro 2020.

Włoski pomocnik dwukrotnie zrywał więzadła krzyżowe w kolanach w bieżącym roku. Po raz pierwszy 12 stycznia przeciwko Juventusowi Turyn w Serie A, zaś drugi raz przeciwko Holandii w meczu Ligi Narodów z Włochami we wrześniu.Przeszedł dwie operacje. Podobno powinien wrócić do zajęć w styczniu.

– Nie spieszę się z powrotem i dzień po dniu przechodzę rehabilitację w Trigorii – stwierdził w “La Gazzetta dello Sport“. – Po ostatniej wizycie w Innsbrucku wzrosły obciążenia na prawą i lewą nogę, by miały taką samą siłę. Kiedy moja głowa będzie gotowa, to spokojnie wrócę na murawę – wyjaśnił 21-latek.

Mam przed sobą karierę i nie możemy niczego robić na siłę. Stawką jest przyszłość. Mniej więcej w kwietniu będę w pełni sił. Moim celem są mistrzostwa Europy – dodał. Pomocnik trafił do Romy z Interu z początkiem lipca 2018 roku za 4,5 mln euro. – Nie chcę opuszczać klubu, jestem tutaj szczęśliwy pod każdym względem – podkreślił.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.