Nice I liga: Miedzianka nie postawiła kroku w kierunku awansu

W inauguracyjnym spotkaniu Nice I ligi aspirująca do Ekstraklasy, Miedź Legnica zremisowała przed własną publicznością z Wisłą Puławy 1:1 i nie awansowała na drugie miejsce w tabeli.

Minutę przed przerwą Damian Rasak wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Dla 21-latka, który dwa i pół roku spędził we Włoszek była to czwarta bramka w sezonie. Pięć minut przed końcem wynik meczu ustalił Konrad Nowak, który dwanaście minut wcześniej pojawił się na placu gry. Dla pomocnika gości był to piąty gol w bieżących rozgrywkach.

W następnej serii spotkań Miedź zagra z Zagłębiem Sosnowiec, a Wisła podejmie Stal Mielec.

5.05.2017, godz. 18:00 Miedź Legnica – Wisła Puławy 1:1 (1:0)