

Neymar z 300. bramką w karierze
W Ameryce Południowej, tak jak w Europie toczą się spotkania eliminacyjne do MŚ 2018. W meczu 9. kolejki Brazylia podejmowała Boliwię i pewnie pokonała ją 5:0. Jedną z bramek zdobył Neymar. Dla gwiazdy "Canarinhos" było to 49. trafienie w reprezentacji oraz 300. w karierze!
Zawodnik FC Barcelony otworzył w 11. minucie wynik spotkania po akcji z Gabrielem Jesusem, dzięki czemu zapoczątkował wielki strzelanie swojej drużyny. 24-latek dzięki tej bramce przeskoczył w klasyfikacji strzelców wszech czasów swojej reprezentacji legendarnego Zico, a następni w kolejce są Romario (55), Ronaldo (62) oraz Pele (77). Przy takiej regularności Neymara kwestią czasu jest przewodzenie tej klasyfikacji. Kolejna okazja na poprawę dorobku już w we wtorek, kiedy to Brazylia zmierzy się na wyjeździe z Wenezuelą.
W dodatku dla Neymara była to 300. bramka w karierze. Jego bilans rozkłada się na 138 trafień dla Santosu, 95 dla Barcelony oraz 67 trafień dla reprezentacji, włącznie z rozgrywkami młodzieżowymi.
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
AktualnościLKE: Betis wygrywa z Jagiellonią (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 23:00
-
AktualnościLKE: Warszawa nie zobaczyła cudu. Chelsea lepsza od Legii (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 20:45
-
AktualnościLiga Mistrzów: Lewandowski z dubletem. Barca gromi BVB (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 9 kwietnia 2025, 22:58