Neymar oficjalnie z nowym kontraktem!

https://en.psg.fr/

Potwierdziły się doniesienia francuskich mediów z ostatnich dni. Neymar podpisał nowy kontrakt z PSG, który będzie obowiązywał do czerwca 2025 roku.

Mimo wielu głosów, które sugerowały, że brazylijska gwiazda może zmienić pracodawcę, właśnie oficjalna strona internetowa klubu ucięła wszelkie spekulacje. Brazylijczyk przedłużył umowę z paryskim klubem do roku 2025.

„Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować moją przygodę w Paris Saint-Germain. Jestem bardzo szczęśliwy w Paryżu i dumny z bycia częścią tego składu, pracy z tymi piłkarzami, wspaniałego trenera i bycia częścią historii tego klubu. To są rzeczy, które sprawiają, że jeszcze bardziej wierzę w ten wspaniały projekt. Wyrosłem tutaj jako osoba, jako istota ludzka i jako gracz. Dlatego bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu i liczę na zdobycie tutaj wielu trofeów ”.  – powiedział piłkarz w wywiadzie dla strony klubowej.

Przedłużenie współpracy z największą gwiazdą klubu entuzjastycznie skomentował również sternik ekipy z Paryża – Nasser Al-Khelaïfi: -„Rdzeniem naszego ambitnego projektu rozwoju PSG jest serce, talent i poświęcenie naszych graczy. Jestem dumny, że Neymar Jr potwierdził swoje długoterminowe zaangażowanie w rodzinę PSG do 2025 roku i nadal będzie zachwycał fanów. Cieszymy się, że będzie częścią naszego projektu i będzie z nami przez wiele lat ”.

Neymar do Paryża przeszedł w 2017 roku, kiedy to odszedł z Barcelony. Paryżanie zapłacili za Neymara 222 miliony Euro, co do dziś czyni go najdroższym piłkarzem w historii. W tym czasie Brazylijczyk trzykrotnie zdobył mistrzostwo kraju oraz dwukrotnie Puchar Francji. Odegrał również ważną rolę w dotarciu do pierwszego w historii klubu finału Ligi Mistrzów. Neymar rozegrał dla PSG już łącznie 112 spotkań, w których to 85 razy strzelał bramkę i 51-krotnie notował asystę.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *