Nemanja Mihajlović odchodzi z Arki

sport.trojmiasto.pl

Arka Gdynia za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt z 24-letnim pomocnikiem Nemanją Mihajloviciem.

Przygoda Serba z gdyńskim klubem nie trwała długo. Po niespełna sześciu miesiącach spędzonych w Arce, klub rozwiązał z nim kontrakt za porozumieniem stron. 24-letni pomocnik w barwach trójmiejskiego klubu wystąpił łącznie w 8 meczach, w których zdobył jedną bramkę. Na listę strzelców wpisał się w szalonym meczu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa (3:2). Serb pokonał bramkarza w doliczonym czasie gry drugiej połowy, przypieczętowując tym samym zwycięstwo niebiesko – żółtych. Na boisku spędził 388 minut.

Mihajlovic do Arki trafił nieprzypadkowo. Talentem 24-latka zafascynowany był, już były szkoleniowe klubu, Aleksandar Rogić. Poza tym obaj współpracowali w serbskim Partizanie Belgrad. Mihajlović w swojej karierze reprezentował barwy takich klubów jak: Rad Belgrad, Teleoptik Zemun, Partizan Belgrad i Heerenveen.

Arka Gdynia po 30. kolejkach PKO Ekstraklasy zajmuje 15. miejsce z dorobkiem 29. punktów. W najbliższej kolejce „Arkowcy” zagrają na wyjeździe z Wisłą Płock.