Negocjacje w sprawie przenosin Jadona Sancho wciąż trwają

Sancho

Reuters

Jadon Sancho wciąż pozostaje w kręgu zainteresowań kilku klubów. Anglik może opuścić latem Borussię Dortmund.

O odejściu młodego zawodnika mówi się już od dłuższego czasu. Zainteresowanych usługami Sancho nie brakuje. Najbliżej zrealizowania celu jest Manchester United. Jak podaje „Sky Sports”, to właśnie „Czerwone Diabły” chcą najbardziej ściągnąć Anglika z powrotem do ojczyzny.

Klub z Dortmundu wstępnie pogodził się z utratą piłkarza. Jeszcze rok temu BVB oczekiwało za swojego zawodnika ogromną sumę 100 milionów funtów. Na ten moment są jednak w stanie zejść z ceny i przyjąć rozsądniejszą ofertę. Jadon Sancho mógłby opuścić Signal Iduna Park za cenę zbliżoną do okolic 80 milionów funtów.

Manchester United jest gotowy przyjąć ofertę, jednak chce ugrać jak najwięcej na cenie za piłkarza. Osobiste porozumienie w sprawie kontraktu Anglika, zostało uzgodnione między klubem a piłkarzem już w zeszłym roku. Pozostała jedynie kwestia porozumienia między klubami.

Borussia Dortmund już rozgląda się za godnymi następami, do uzupełnienia luki w składzie. Na celowniku znaleźli się zawodnicy Ligue 1 – Jonathan Ikoné z Lille, a także Sofiane Diop z AS Monaco.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *