Nawałka: Nie możemy sobie dopisywać punktów przed meczem

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

W poprzedni weekend Lech Poznań odniósł premierowe zwycięstwo pod wodzą Adama Nawałki i tym razem postara się kontynuować passę w starciu z Zagłębiem Lubin, czyli czerwoną latarnią ligi.

Po zmianie trenera wyniki Zagłębia nie poprawiły się, ale na pewno poprawiła się gra. Analizując ich sytuację poprzez osiągane rezultaty widać, że spotkania przegrywają w minimalny sposób i są one na granicy remisu. Jest to ważne starcie pod względem układu tabeli, ponieważ musimy gonić czołówkę – stwierdził na konferencji prasowej Adam Nawałka.

Od zwolnienia Dariusza Dudka w Zagłębiu Sosnowiec nie zmieniła się i cierpliwość do Valdasa Ivanauskasa może się wyczerpać. – Jest to drużyna, która bardzo potrzebuje punktów, stąd też przed spotkaniem z nami będą zdeterminowani. Nasza koncentracja musi być na odpowiednim poziomie i nie możemy sobie dopisywać punktów przed rozpoczęciem meczu – omówił sytuację rywali były selekcjoner biało-czerwonych.

W tygodniu do rozgrywek został zgłoszony 16-letni Filip Marchwiński. – Taka była moja prośba, aby już teraz była możliwość skorzystania z usług Filipa. Ale o tym czy będzie w kadrze meczowej na Zagłębie decyzję podejmiemy w sobotę. Pomimo bardzo młodego wieku widać u niego spore umiejętności piłkarskie i dojrzałość. Jest to zawodnik o dużej skali talentu i cieszę się, że jest z nami. Praca z młodymi, utalentowanymi piłkarzami sprawia dużo radości i jest wielką satysfakcją dla nas trenerów – podkreślił Adam Nawałka.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.