Nawałka: Interesuje nas zdobycie trzech punktów

“Interesuje nas zdobycie trzech punktów. Chcemy od początku przejąć inicjatywę.” – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka na konferencji przed meczem Gibraltarem.

“Mamy wszechstronnych zawodników, którzy potrafią przeprowadzać szybkie akcje skrzydłami, a także kombinacyjne konstruować grę. Mam nadzieję, że spotkanie będzie toczyło się pod nasze dyktando. Szanujemy drużynę Gibraltaru. Nie każda drużyna musi grać o mistrzostwo Świata. Gibraltar jest nowicjuszem, ale można dostrzec w jego grze zaangażowanie. To godne szacunku.” – dodaje Nawałka.

“Robert jest kluczową postacią naszej drużyny. Od początku mojej pracy, wokół niego układamy grę kadry. Bazujemy na jego kreatywności. Wiele akcji podczas meczu jest improwizowanych i wychodzi to fantastycznie. Lewandowski prowadzi reprezentację do zwycięstw. Każdy gra z maksymalnych zaangażowaniem. Indywidualności pracują dla drużyny. Stanowimy kolektyw. Pierwszy mecz z Gibraltarem odbywał się w świetnych warunkach. Musieliśmy trochę poczekać na pierwszą bramkę, ale w drugiej połowie narzuciliśmy mocne tempo i to przyniosło rezultaty. Nie ma mowy o lekceważeniu rywali. Zawodnicy są świetnie przygotowani od strony mentalnej. Mają świadomość tego, o co gramy. W naszej drużynie na każdej pozycji jest duża rywalizacja. Nie chcę spekulować na temat naszego awansu. Interesuje nas zdobycie trzech punktów. Dopóki matematycznie nie będziemy we Francji, to nie będziemy mówić o sukcesie” – zakończył nasz trener.

FOTORELACJA Z KONFERENCJI PRASOWEJ I Z TRENINGU


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *