rmalive.tv

Oficjalna strona Realu Madryt podała, iż Karim Benzema doznał kontuzji uda prawej nogi. 30-letni Francuz urazu nabawił się w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Alaves (0:1).

Karim Benzema już po pierwszej połowie opuścił boisko, gdyż nie był wstanie kontynuować gry. Według pierwszej prognozy były reprezentant Francji powinien być gotowy do gry przynajmniej za dwa tygodnie. Karim Benzema tak jak cała drużyna wpadł w dołek. Na początku sezonu La Liga zdobył cztery bramki, ale od pięciu meczów nie potrafi pokonać bramkarzy rywali. “Królewscy” po przerwie reprezentacyjnej zmierzą się na Santiago Bernabeu z Levante.