Napastnik przywrócony do pierwszego zespołu Śląska Wrocław

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W zeszłym tygodniu decyzją Dyrektora Sportowego Śląska Wrocław Dariusza Sztylki, trenera Tadeusza Pawłowskiego oraz sztabu szkoleniowego, Arkadiusz Piech został zesłany do rezerw. Po kilku dniach na zesłaniu napastnik został przywrócony do pierwszego zespołu Śląska Wrocław.

– Przeprosiłem trenera, sztab i kolegów z drużyny za moje zachowanie. Żałuję tego, co się wydarzyło. Sprawę wspólnie uznaliśmy za zamkniętą. Teraz liczy się tylko najbliższe spotkanie, do którego chcę się jak najlepiej przygotować
– mówi Arkadiusz Piech.

Powodem przeniesienia do zespołu rezerw Śląska Wrocław 33-letniego napastnika było niedopuszczalne zachowanie zawodnika w trakcie treningu. W obecnej kampanii ligowej 4-krotny reprezentant Polski rozegrał sześć meczów i nie zdobył żadnej bramki.

Ekipa prowadzona przez Tadeusza Pawłowskiego doznała blamażu w derbach Dolnego Śląsk z Zagłębiem Lubin (0:4). “Wojskowi” nad strefą spadkową mają jedynie dwa “oczka” przewagi. W niedzielę Śląsk Wrocław zmierzy się z Piastem Gliwice, który znajduje się w czubie tabeli.

źródło: slaskwrocalw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi