

Napastnik Lecha Poznań przedłużył umowę
Napastnik Lecha Poznań, Marcin Robak przedłużył umowę do końca sezonu 2017/2018. We wcześniejszej umowie snajpera znajdował się zapis, który po spełnieniu odpowiednich warunków przedłużał kontrakt o dwanaście miesięcy.
34-letni Marcin Robak znajduje się w czołówce w klasyfikacji najlepszych strzelców Lotto Ekstraklasy z jedenastoma bramkami a koncie. Lepszy od niego jest jedynie Nemanja Nikolić, który jednak nie poprawi swojego dorobku bramkowego. - Cieszę się, że będę mógł reprezentować barwy Lecha w przyszłym sezonie. Przed klubem i przede mną wiele wyzwań, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć - powiedział dla oficjalnej strony Marcin Robak.
Urodzony w Legnicy zawodnik przyszedł do Kolejorza w sezonie 2015/2016 z Piasta Gliwice, gdzie również imponował skutecznością. Przypomnijmy, iż w sezonie 2013/2014 Marcin Robak został królem strzelców Ekstraklasy w barwach Pogoni Szczecin z 21 bramkami. Ma on również dziesięć występów w reprezentacji Polski i bramkę. Już w najbliższą sobotę Marcin Robak będzie miał okazję na zdobycie kolejnych bramek z Piastem Gliwice. Szkoleniowiec Lecha Poznań jednak gra ustawieniem z jednym napastnikiem, a rolę tę pełni młody Dawid Kownacki.
Marcin Robak pozostanie piłkarzem Lecha na kolejny sezon. Napastnik spełnił warunki przedłużenia kontraktu https://t.co/p5ig3umTt5
— Lech Poznań (@LechPoznan) February 16, 2017
źródło: lechpoznan.pl / własne
-
Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań





Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem





Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok





Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem





Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy





Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02









































