Najlepsi strzelcy: Wałbrzych – Trampkarz Grupa 2

własne

I kolejne rozstrzygnięcia w rankingu strzelców. W wałbrzyskiej lidze okręgowej nie padło tak wiele bramek, a królem strzelców został Dawid Ślęzak z Victorii Świebodzice.

Strzelcy:

14 – Dawid Ślęzak (Victoria Świebodzice)

10 – Maciej Dymek (Zamek Gorzanów)

8 – Maciej Szymański (Zamek Gorzanów), Patryk Gwóźdź (Victoria Świebodzice), Kamil Bolek (Victoria Świebodzice), Sebastian Sieradzki (Polonia/Stal Świdnica)

6 – Oskar Stankiewicz (Bielawianka Bielawa)

5 – Jakub Stańko (Bielawianka Bielawa), Dawid Kurasz (Zjednoczeni Ścinawka)

4 – Maciej Olczak (Zamek Gorzanów), Michał Wdowiak (Zamek Gorzanów), Maciej Zięba (AKS Strzegom), Jakub Grabowski (Górnik Wałbrzych)

3 – Kacper Urban (Zamek Gorzanów), Rafał Lichota (Victoria Świebodzice), Łukasz Jajko (Polonia/Stal Świdnica), Piotr Stolarczyk (Bielawianka Bielawa), Emil Buczyński (Bielawianka Bielawa), Krzysztof Jadwinczyn (Bielawianka Bielawa), Dawid Kurek (AKS Strzegom), Marcel Radomiński (Zjednoczeni Ścinawka), Piotr Jankowski (Górnik Wałbrzych), Aleksander Korman (Lechia Dzierżoniów)

2 – Michał Klimczak (Zamek Gorzanów), Krzysztof Czermak (Zamek Gorzanów), Jakub Nawojski (Victoria Świebodzice), Fabian Tragarz (Polonia/Stal Świdnica), Szymon Górski (Polonia/Stal Świdnica), Bartłomiej Higi (Bielawianka Bielawa), Krzysztof Łagutko (Bielawianka Bielawa), Adrian Kraus (Nysa Kłodzko)

1 – Bartosz Polak (Zamek Gorzanów), Karol Kogut (Zamek Gorzanów), Adam Klasicki (Zamek Gorzanów), Jakub Szajter (Zamek Gorzanów), Kacper Jaworski (Zamek Gorzanów), Igor Frątczak (Zamek Gorzanów), Łukasz Mackiewicz (Zamek Gorzanów), Oskar Plewniak (Zamek Gorzanów), Maciej Ołdak (Victoria Świebodzice), Kacper Adamczyk (Polonia/Stal Świdnica), Dorian Krakowski (Polonia/Stal Świdnica), Sebastian Stramiec (Polonia/Stal Świdnica), Maksymilian Cząstka (Polonia/Stal Świdnica), Maciej Makówka (Polonia/Stal Świdnica), Dariusz Kutela (Polonia/Stal Świdnica), Janusz Zalewski (Polonia/Stal Świdnica), Bartosz Kaczmarczyk (Polonia/Stal Świdnica), Jakub Bosak (Bielawianka Bielawa), Piotr Poliński (Bielawianka Bielawa), Jakub Piątek (AKS Strzegom), Igor Posacki (AKS Strzegom), Mikołaj Baziuk (AKS Strzegom), Wiktor Strzyżewski (AKS Strzegom), Aleksander Makowski (Nysa Kłodzko), Jakub Pomorski (Nysa Kłodzko), Mateusz Per (Nysa Kłodzko), Dawid Kula (Nysa Kłodzko), Kacper Hordyński (Nysa Kłodzko), Wojciech Rapanowicz (Zjednoczeni Ścinawka), Szymon Kaczmarek (Górnik Wałbrzych), Adrian Gębski (Górnik Wałbrzych), Jakub Duczymiński (Górnik Wałbrzych), Sebastian Martynowicz (Lechia Dzierżoniów), Łukasz Sałata (Lechia Dzierżoniów), Damian Kazek (Lechia Dzierżoniów), Marcel Masłowski (Lechia Dzierżoniów), Dawid Diosiński (Lechia Dzierżoniów), Marcel Stawski (Lechia Dzierżoniów)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.