NA GORĄCO

Najlepsi strzelcy: Młodzik – Radom II liga IV

9 lutego 2018, 20:59 | Foto: | Autor: Mateusz Kasowski
Najlepsi strzelcy: Młodzik – Radom II liga IV
Najlepsi strzelcy polskich lig
0

W czwartej grupie drugiej ligi młodzików w Radomiu zwycięzców ze sporą przewagą było dwóch: Aleksander Mazurkiewicz z AP Gryfia w Mirowie oraz Jakub Czajkowski z KS Jastrząb.

Strzelcy:

15 – Aleksander Mazurkiewicz (AP Gryfia w Mirowie), Jakub Czajkowski (KS Jastrząb)

8 – Kacper Antochowski (Ajax Radom II)

7 – Wojciech Stępień (AP Gryfia w Mirowie)

6 – Karol Warso (KS Jastrząb)

5 – Kacper Adamski (Ajax Radom II), Aleksander Kwiatkowski (Ajax Radom II), Piotr Wiśnios (AP Gryfia w Mirowie), Filip Jabłoński (Junior Radom II), Jakub Jabłoński (Polonia Iłża)

4 – Kacper Podgórski (AP Gryfia w Mirowie), Kacper Figura (Junior Radom II), Paweł Orłowski (Oronka Orońsko), Kacper Ogorzałek (Polonia Iłża)

3 – Bartosz Tomanek (Ajax Radom II), Kacper Jabłoński (Ajax Radom II), Filip Bartosiewicz (Junior Radom II), Bartosz Cieślik (Oronka Orońsko), Aleks Michta (Polonia Iłża)

2 – Kewin Jaros (Ajax Radom II), Marcel Rafalski (AP Gryfia w Mirowie), Paweł Mróz (AP Gryfia w Mirowie), Dominik Sorsa (KS Jastrząb), Piotr Dulęba (KS Jastrząb), Krzysztof Winecki (KS Jastrząb), Paweł Brzeziński (KS Jastrząb), Miłosz Czarnecki (Oronka Orońsko), Jakub Żurowski (Oronka Orońsko), Jakub Figarski (Oronka Orońsko), Jan Gut (Polonia Iłża)

1 – Wiktor Pająk (Ajax Radom II), Mikołaj Bajon (Ajax Radom II), Kacper Szewczyk (Ajax Radom II), Oskar Słomka (KS Jastrząb), Marcel Mazurkiewicz (KS Jastrząb), Oskar Małek (KS Jastrząb), Kuba Stachura (Junior Radom II), Konrad Kornaszewski (Junior Radom II), Dominik Szlajc (Junior Radom II), Kacper Indyka (Junior Radom II), Krzysztof Ciecierski (Junior Radom II), Damian Morawski (Junior Radom II), Filip Orzechowski (Oronka Orońsko), Tomasz Fereniec (Polonia Iłża), Ernest Matysiak (Polonia Iłża), Norbert Bonio (Polonia Iłża), Kacper Wołczyński (Polonia Iłża)

 

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi