Najlepsi strzelcy: Lubelskie – Junior Młodszy

własne

W wojewódzkiej lidze juniorów młodszym w województwie lubelskim walka o pierwsze miejsce zarówno w tabeli, jak i klasyfikacji strzelców była bardzo zacięta. 14 bramek strzeliło dwóch graczy: Dariusz Cygan z BKS Lublin i Przemysław Chyrchała z PN Motor Lublin.

Strzelcy:

14 – Dariusz Cygan (BKS Lublin), Przemysław Chyrchała (PN Motor Lublin)

12 – Edwin Rachoń (Górnik Łęczna)

9 – Krzysztof Rybak (Motor Lublin)

8 – Oskar Siwek (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski)

7 – Mikołaj Grzęda (Motor Lublin), Przemysław Skałecki (Górnik Łęczna), Maciej Żerucha (BKS Lublin), Adrian Gadomski (Avia Świdnik), Adrian Siemieniuk (TOP 54 Biała Podlaska), Michał Grądz (UKS Niedźwiadek Chełm)

6 – Patryk Miedźwiedź (AMSPN Hetman Zamość), Piotr Ślepowroński (UKS Widok SP 51)

5 – Jakub Pryliński (Motor Lublin), Rafał Dobrzyński (Motor Lublin), Jakub Sawa (Motor Lublin), Krystian Kobus (BKS Lublin), Oskar Leszczyński (Wisła Puławy), Jakub Kawałko (AMSPN Hetman Zamość), Kacper Walicki (UKS Widok SP 51)

4 – Krystian Pusiak (Motor Lublin), Adrian Rapa (Motor Lublin), Damian Dziewulski (Górnik Łęczna), Łukasz Najda (Górnik Łęczna), Jan Bober (BKS Lublin), Radosław Śledzicki (BKS Lublin), Jakub Zieliński (PN Motor Lublin), Eryk Waniowski (PN Motor Lublin), Dawid Wójcik (Avia Świdnik), Jakub Maliszewski (Avia Świdnik), Michał Capała (Wisła Puławy), Kacper Pawlak (AMSPN Hetman Zamość), Szczepan Popko (UKS Widok SP 51), Patryk Wciślak (Stal Kraśnik), Paweł Świątek (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

3 – Norman Kutnik (Motor Lublin), Jakub Złomańczuk (Motor Lublin), Dawid Borcon (Górnik Łęczna), Bruno Wacławek (BKS Lublin), Jakub Twardzik (BKS Lublin), Igor Grobelski (PN Motor Lublin), Maciej Drozd (PN Motor Lublin), Damian Bernat (Wisła Puławy), Wiktor Flaga (AMSPN Hetman Zamość), Adrian Swatkowski (AMSPN Hetman Zamość), Mikołaj Kańczugowski (UKS Widok SP 51), Maciej Bosak (TOP 54 Biała Podlaska), Cyprian Tarasiewicz (TOP 54 Biała Podlaska), Adrian Kisiel (Stal Kraśnik)

2 – Kacper Kopyciński (Motor Lublin), Karol Struski (Górnik Łęczna), Sebastian Rejmak (PN Motor Lublin), Ignacy Zając (PN Motor Lublin), Michał Rzeznik (Avia Świdnik), Krystian Śliwa (Avia Świdnik), Adrian Mróz (Wisła Puławy), Kacper Fijałek (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Adrian Cymerman (AMSPN Hetman Zamość), Kamil Woźniak (AMSPN Hetman Zamość), Norbert Poździk (AMSPN Hetman Zamość), Jakub Jasz (UKS Niedźwiadek Chełm), Dawid Piech (OSiR Biłgoraj), Kamil Nowak (OSiR Biłgoraj), Mateusz Dziurdza (OSiR Biłgoraj), Dawid Safin (OSiR Biłgoraj), Tomasz Hadacz (OSiR Biłgoraj), Daniel Mazurek (Stal Kraśnik), Emil Pizoń (Stal Kraśnik), Ernest Skrzyński (Stal Kraśnik), Wojciech Wójcik (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

1 – Kamil Kanar (Motor Lublin), Mateusz Banach (Motor Lublin), Damian Pupeć (Motor Lublin), Cezary Pęcak (Motor Lublin), Kamil Wilkowicz (Górnik Łęczna), Jakub Rojek (Górnik Łęczna), Wojciech Kozyra (Górnik Łęczna), Dawid Plewik (BKS Lublin), Sebastian Marzec (BKS Lublin), Bartosz Zbiciak (PN Motor Lublin), Jakub Babicz (PN Motor Lublin), Konrad Adamiec (Avia Świdnik), Grzegorz Gamla (Avia Świdnik), Marcel Wójtowicz (Avia Świdnik), Przemysław Pachuta (Avia Świdnik), Michał Trawiński (Avia Świdnik), Emanuel Dike (Wisła Puławy), Damian Markiewicz (Wisła Puławy), Kamil Maj (Wisła Puławy), Tomasz Aftyka (Wisła Puławy), Kamil Drabik (Wisła Puławy), Krystian Pielak (Wisła Puławy), Jakub Pacocha (Wisła Puławy), Eryk Sosik (Wisła Puławy), Dominik Rycaj (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Bartłomiej Pękała (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Grzegorz Kot (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Piotr Włoszek (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Mikołaj Golec (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Piotr Madejski (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Artur Nowacki (Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski), Kacper Pawlak (AMSPN Hetman Zamość), Karol Mazurek (AMSPN Hetman Zamość), Jakub Strenciwilk (AMSPN Hetman Zamość), Filip Maciejewski (UKS Widok SP 51), Adrian Linkiewicz (UKS Widok SP 51), Marcin Zabłocki (UKS Widok SP 51), Jan Wankiewicz (UKS Widok SP 51), Dominik Wójcik (UKS Widok SP 51), Mikołaj Nitychoruk (TOP 54 Biała Podlaska), Norbert Korzeniewski (TOP 54 Biała Podlaska), Michał Giedz (UKS Niedźwiadek Chełm), Patryk Dubaczyński (UKS Niedźwiadek Chełm), Jakub Rak (UKS Niedźwiadek Chełm), Kamil Leśniak (UKS Niedźwiadek Chełm), Mariusz Jaroszek (UKS Niedźwiadek Chełm), Damian Jabłoński (UKS Niedźwiadek Chełm), Jakub Jodłowski (UKS Niedźwiadek Chełm), Damian Gałkowski (Stal Kraśnik), Dominik Urba (Stal Kraśnik), Adam Szymański (Stal Kraśnik), Michał Towbin (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Piotr Krawczyk (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *