Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

22-letni zawodnik Ethnikosu Achna znalazł się na celowniku Lecha. Jak donoszą cypryjskie oraz gruzińskie media Nika Kaczarawa jest bacznie obserwowany przez poznaniaków.

Kolejorz ma w swoim składzie obecnie trzech napastników, jednak kibice klubu z Bułgarskiej nadal marzą o prawdziwym strzelcu pokroju Rudnevsa bądź Lewandowskiego. Jednak w ostatnim czasie do dyspozycji trenera Bjelicy był tylko Robak oraz Kownacki, bowiem Bille Nielsen leczy uraz od sierpniowego meczu z Cracovią.

Pozyskanie Kaczarawy jest rozsądnym pomysłem na wzmocnienie linii ataku, gdyż na Kownackiego zapuszczają sidła coraz to większe kluby i nie wiadomo jak długo wychowanek Lecha zostanie w klubie z INEA Stadionu. Kaczarawa to reprezentant młodzieżowych reprezentacji Gruzji. W marcu tego roku zadebiutował w pierwszej reprezentacji w towarzyskim meczu z Kazachstanem.

Nie tylko Lech jest zainteresowany kupnem gruzińskiego snajpera. Na Karaczawe sidła zapuszcza również Apoel Nikozja.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.