Najlepsi strzelcy: Kłodzko – Młodzik Grupa I

własne

I wchodzimy w ligi młodzików. W Kłodzku padało mnóstwo bramek, a zwycięzcą klasyfikacji został Kamil Kudasewicz z Włókniarza Kudowa Zdrój.

Strzelcy:

20 – Kamil Kudasewicz (Włókniarz Kudowa Zdrój)

16 – Michał Samek (Kryształ Stronie Śląskie)

14 – Rafał Klaus (Włókniarz Kudowa Zdrój), Mateusz Bodziński (Pogoń Zem Duszniki)

12 – Kamil Zarówny (Śnieżnik Domaszków)

11 – Damian Gudalewicz (Hutnik Szczytna), Krzysztof Dumański (Kryształ Stronie Śląskie), Kacper Zieliński (Kryształ Stronie Śląskie)

10 – Marcin Pusz (Zamek Gorzanów)

8 – Szymon Podhalicz (Hutnik Szczytna), Grzegorz Orlicki (Polanica Zdrój)

7 – Mikołaj Lech (Włókniarz Kudowa Zdrój), Wiktor Kochanek (Włókniarz Kudowa Zdrój), Patryk Jesionowski (Włókniarz Kudowa Zdrój), Piotr Błażejewski (Orle Międzylesie)

6 – Piotr Kozdroń (Orlęta Krosnowice)

5 – Kacper Fąfara (Śnieżnik Domaszków), Bartosz Hładczuk (Śnieżnik Domaszków), Łukasz Kroczak (Śnieżnik Domaszków)

4 – Maksymilian Tysiak-Sakowski (Hutnik Szczytna), Franciszek Mrowiec (Włókniarz Kudowa Zdrój), Wojciech Chrustek (Zamek Gorzanów), Bartosz Rarus (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Marcel Mulski (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Maciej Szczepański (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Samuel Liedtka (Polanica Zdrój), Maciej Zarówny (Śnieżnik Domaszków)

3 – Konrad Drozdowski (Hutnik Szczytna), Hubert Kanarski (Pogoń Zem Duszniki), Kamil Mielcarek (Pogoń Zem Duszniki), Oskar Pieszczyński (Pogoń Zem Duszniki), Bartosz Karmelita (Zamek Gorzanów), Kacper Szmigiel (Zamek Gorzanów), Tomasz Łaptuch (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Michał Zając (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Łukasz Skowroński (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Igor Służały (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Julia Śmiertka (Kryształ Stronie Śląskie), Jakub Margowniczy (Kryształ Stronie Śląskie), Jakub Rudalski (Śnieżnik Domaszków), Kacper Ruczaj (Orle Międzylesie), Mateusz Królikowski (Trojan Lądek Zdrój)

2 – Jakub Kocyła (Hutnik Szczytna), Konrad Jabłoński (Włókniarz Kudowa Zdrój), Adrian Mikucki (Pogoń Zem Duszniki), Adrian Duda (Zamek Gorzanów), Marcel Knap (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Eryk Jaśkowiak (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Dominik Kołaczyk (Kryształ Stronie Śląskie), Mateusz Wójcik (Kryształ Stronie Śląskie), Mikołaj Pezda (Polanica Zdrój), Dawid Barszczewski (Polanica Zdrój), Wiktor Mądry (Orle Międzylesie), Hubert Ciesielski (Orle Międzylesie), Sebastian Nagórski (Orlęta Krosnowice), Andrzej Firganek (Trojan Lądek Zdrój), Szymon Sobolewski (Trojan Lądek Zdrój), Wojciech Zając (Trojan Lądek Zdrój), Daniel Waszak (Trojan Lądek Zdrój), Damian Sokołowski (Trojan Lądek Zdrój), Kamil Kaczmarek (Trojan Lądek Zdrój)

1 – Michał Pierzchała (Hutnik Szczytna), Paweł Mazur (Hutnik Szczytna), Igor Mastalski (Hutnik Szczytna), Kacper Jaworski (Hutnik Szczytna), Kajetan Górecki (Hutnik Szczytna), Mikołaj Lech (Włókniarz Kudowa Zdrój), Mikołaj Sudoł (Włókniarz Kudowa Zdrój), Igor Szafrański (Włókniarz Kudowa Zdrój), Amadeusz Schabek (Włókniarz Kudowa Zdrój), Damian Królikowski (Włókniarz Kudowa Zdrój), Igor Kotarski (Pogoń Zem Duszniki), Jakub Wieczorek (Pogoń Zem Duszniki), Dawid Naglik (Pogoń Zem Duszniki), Krzysztof Wyglądacz (Pogoń Zem Duszniki), Wojciech Kijanka (Pogoń Zem Duszniki), Patryk Biechowiak (Pogoń Zem Duszniki), Maciej Ciepko (Zamek Gorzanów), Dominik Bednarek (Zamek Gorzanów), Maksymilian Szewczun (Zamek Gorzanów), Robert Stróż (Zamek Gorzanów), Andrzej Kowalski (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Adrian Bronowicki (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Dominik Kubat (Polonia Bystrzyca Kłodzka), Dawid Trzciński (Polanica Zdrój), Mateusz Bielawski (Polanica Zdrój), Kacper Koziarski (Polanica Zdrój), Oskar Łukasik (Śnieżnik Domaszków), Nadia Mikołajczyk (Śnieżnik Domaszków), Jan Kulczycki (Śnieżnik Domaszków), Hubert Kula (Śnieżnik Domaszków), Julia Ciesielska (Orle Międzylesie), Kacper Kadys (Orle Międzylesie), Jakub Ponulak (Orle Międzylesie), Gabriel Rogólski (Orlęta Krosnowice), Kacper Kaczmarek (Trojan Lądek Zdrój), Jan Szczerba (Trojan Lądek Zdrój), Dawid Idzikowski (Trojan Lądek Zdrój), Mateusz Talara (Trojan Lądek Zdrój)


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *