Najlepsi strzelcy: Bydgoszcz II – Trampkarz

własne

W drugiej grupie bydgoskiej ligi trampkarzy wątpliwości nie było. Jakub Barański z rezerw Wdy Świecie wskoczył na nieosiągalny dla innych poziom i z fenomenalnym wynikiem 33 bramek wygrywa klasyfikację po rundzie jesiennej.

Strzelcy:

33 – Jakub Barański (Wda II Świecie)

17 – Filip Januchowski (Victoria Niemcz)

16 – Aleksander Słysz (GLKS Anmar Osielsko)

15 – Jędrzej Szyplewski (Start Warlubie), Kamil Fandrejewski (Start Warlubie)

13 – Adam Frelichowski (GLKS Anmar Osielsko), Łukasz Włoch (Victoria Śliwice)

12 – Filip Rzepka (Start Warlubie), Wojciech Zieliński (GLKS Anmar Osielsko), Łukasz Kociniewski (LKS Dąbrowa Chełmińska)

8 – Norbert Frankiewicz (Wda II Świecie), Adrian Pieczka (Gryf Cekcyn)

7 – Łukasz Meger (Sparta Przysiersk), Jakub Sala (Gryf Cekcyn)

6 – Dominik Armatowski (Start Warlubie), Dawid Dończyk (Victoria Niemcz), Maciej Kuzimski (Grom Osie), Konrad Zwiewka (GLKS Dobrcz), Tomasz Janus (Sparta Przysiersk), Jan Kozuch (Victoria Śliwice)

5 – Mikołaj Rusak (Wda II Świecie), Tymoteusz Majka (Wda II Świecie), Wiktor Pokorowski (Wda II Świecie), Michał Modrzejewski (Wda II Świecie), Jakub Lewandowski (Start Warlubie), Adam Popiel (Victoria Niemcz), Krzysztof Baranowski (Victoria Niemcz), Jakub Wróblewski (Victoria Śliwice)

4 – Igor Sitarz (Wda II Świecie), Kajetan Podkrólewicz (Victoria Niemcz), Maciej Kobierowski (GLKS Anmar Osielsko), Oskar Adametz (Grom Osie), Juliusz Werner (Grom Osie), Mikołaj Misiak (Victoria Śliwice), Mateusz Materac (Gryf Cekcyn), Jakub Kamecki (Gryf Cekcyn)

3 – Jacek Kułakowski (Wda II Świecie), Szymon Jaworski (Wda II Świecie), Jakub Kraiński (Start Warlubie), Miłosz Baryłka (Victoria Niemcz), Oskar Łytkowski (Grom Osie), Szymon Tabuła (GLKS Dobrcz), Krzysztof Mazur (GLKS Dobrcz), Kamil Potkaj (Sparta Przysiersk), Szymon Polasik (Gryf Cekcyn), Daniel Leszczyński (Gryf Cekcyn)

2 – Filip Ławicki (Wda II Świecie), Miłosz Perełka (Wda II Świecie), Jakub Kurek (Start Warlubie), Arkadiusz Kędziora (Start Warlubie), Sebastian Smaruj (GLKS Anmar Osielsko), Kamil Kuziemski (Grom Osie), Oskar Saganowski (GLKS Dobrcz), Karol Saganowski (GLKS Dobrcz), Maciej Martenka (Sparta Przysiersk), Dominik Śpica (Victoria Śliwice), Wojciech Kociniewski (LKS Dąbrowa Chełmińska), Szymon Słoniecki (LKS Dąbrowa Chełmińska), Piotr Ziółkowski (LKS Dąbrowa Chełmińska)

1 – Jakub Delbowski (Wda II Świecie), Alex Pukownik (Wda II Świecie), Bartosz Boguski (Start Warlubie), Adrian Piernik (Start Warlubie), Jakub Wilkowski (Start Warlubie), Konrad Rycki (Start Warlubie), Jakub Duczmal (Victoria Niemcz), Sebastian Stachowicz (GLKS Anmar Osielsko), Wiktor Ciaciuch (GLKS Anmar Osielsko), Jakub Dryja (GLKS Anmar Osielsko), Damian Górka (GLKS Anmar Osielsko), Filip Olszewski (GLKS Anmar Osielsko), Mikołaj Olszewski (GLKS Anmar Osielsko), Jakub Wiśniewski (Grom Osie), Kacper Smorąg (Grom Osie), Maciej Kaczmarek (Grom Osie), Igor Mindykowski (Grom Osie), Miłosz Aniszewski (Grom Osie), Hubert Bocian (Grom Osie), Mikołaj Cerajewski (GLKS Dobrcz), Mikołaj Sopoński (GLKS Dobrcz), Adrian Zander (Victoria Śliwice), Kamil Matern (Victoria Śliwice), Szymon Stusik (Gryf Cekcyn), Szymon Dzwonkowski (Gryf Cekcyn), Oskar Zimmermann (LKS Dąbrowa Chełmińska), Bartłomiej Poznań (LKS Dąbrowa Chełmińska), Dawid Miklasz (Tartak Wudzyn)


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *