

Nagy wraca do pierwszej drużyny Legii
Po trzech tygodniach Legia Warszawa poinformowała o powrocie Dominika Nagy do pierwszej drużyny.
22-letni Węgier do rezerw został przesunięty, gdy prasa zaczęła pisać o jego niesportowym trybie życia. Nagy miał dużo imprezować i nie przykładać się do treningów, co przekładało się na jego formę w meczach Legii. Sam zawodnik w jednym z wywiadów stwierdził także chęć odejścia z klubu, po tym co stało się po meczu z Lechem Poznań.
Dominik Nagy wraca do treningów z pierwszą drużyną.https://t.co/ujkAQric8A
— Legia Warszawa (@LegiaWarszawa) 9 listopada 2017
-
AktualnościKto sędziuje spotkanie USA - Australia? Poznaj arbitra tego meczu (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 9:18
-


AktualnościKanada - Katar w liczbach. Statystyki ze spotkania (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:56
-


AktualnościOceny piłkarzy po spotkaniu Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:53
-


AktualnościOceny zawodników po meczu Kanada - Katar (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościOceny po meczu Czechy - RPA. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:52
-

AktualnościStatystyki ze spotkania Czechy - RPA. Pełna analiza spotkania (18.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 8:49





































